Vilniaus rajono mokiniai visą rugsėjį bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų

0
138

Prasidėjus mokslo metams, bus organizuojama saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“, kurios metu atkreipiamas dėmesys į vaikų saugumą keliuose. Prie akcijos prisideda ir Vilniaus rajono savivaldybė, o draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visiems Vilniaus rajono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą.

„Lietuvos draudimas“ apdraus visus Vilniaus rajono savivaldybės ir visos Lietuvos moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Draudimas galios visose gatvėse visą rugsėjo mėnesį, o kiekvienas moksleivis bus apdraustas 5 000 Eur suma.

Draudimas visą mėnesį galios pėstiesiems, dviračiu arba paspirtuku keliaujantiems moksleiviams bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu. Tėvams nereikia niekur kreiptis dėl draudimo įsigaliojimo, jis įsigalios automatiškai nuo pirmos mokslo metų dienos ir galios visą rugsėjo mėnesį.

Kaip ir kasmet, visą rugsėjo mėnesį bus sustiprintos policijos pajėgos eismo saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti, ypatingą dėmesį skiriant prie švietimo įstaigų esantiems keliams (gatvėms), pėsčiųjų perėjoms.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija