Vilniaus rajono valdžia nesikuklina kalbėdama apie savo pasiekimus, gerinant susisiekimą viešuoju transportu

0
263

Džiaugiamasi Tarybos patvirtintu vietinio priemiestinio transporto tarifo dydžiu – 0,07 ct su PVM už 1 km – ir teigiama, jog tai viena iš mažiausių kainų Lietuvoje.

„2018 metais viešo priemiestinio transporto srityje buvo tobulinami priemiestinių autobusų eismo tvarkaraščiai, analizuojamas autobusų stotelių poreikis“, – rašoma pranešime, kuriame pabrėžiama, jog įrengta arba baigiama įrengti net 14 naujų sustojimo vietų.

Tuo tarpu skaitytojai nepaliauja kritikuoti susisiekimo Vilniaus rajone organizatorių. Paslaugomis besinaudojantys teigia, jog kai kurie autobusai yra tragiškos būklės, važiuoja ne ten, kur labiausiai reikia, o sustojimų vietos taip pat parenkamos netinkamai.

Bene dažniausiai keleiviai skundėsi dėl stotelių vietų ir jų būklės 14-to maršruto autobuso trasoje – tarp Naujosios Vilnios ir Rudaminos. Nors ši, dar pakankamai nauja, susisiekimo kryptis vertinama labai teigiamai – važiuojančiųjų netrūksta ir šventinėmis dienomis. Taip pat nemažai skundų ir kitose Vilniaus pusėse, link Avižienių, Maišiagalos, Nemenčinės…