Vilniuje, netoli Salininkų, viename iš Daškūnų gatvės gyventojo pastatų, rastas aparatas naminukei gaminti ir 100 l raugo

0
89

Savininkui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad Naujininkų seniūnijos gyventojas galimai gamina naminę degtinę. Vakar policijos pareigūnai apsilankė pas vieną Daškūnų gatvės gyventoją – kratos metu viename iš pastatų ir pastatą supančioje teritorijoje buvo rasta ir paimta aparatas naminei degtinei gaminti ir 100 l raugo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Tas, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai gamino, laikė, gabeno naminius stiprius alkoholinius gėrimus, nedenatūruotą ar denatūruotą etilo alkoholį, jų skiedinius (mišinius) arba juos realizavo, arba gamino, laikė, gabeno ar realizavo aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija