Vilniuje prireikė 11,5 tūkst. tonų druskos ir smėlio

0
250

Žiema atskleidė bendrovių „VSA“ ir „Dolmans Lanscaping Group“ konsorciumo, prižiūrinčio aplinką bemaž pusėje sostinės seniūnijų, pajėgumus. Dirbta dvejomis pamainomis, kasdien darbavosi beveik trys šimtai specialistų, aprūpintų modernia technika.

Bendrovės „VSA“ plėtros vadovė Indrė Simaškė teigia, kad šią žiemą sostinėje darbuotojams jau ne kartą teko pradėti darbą nuo ankstyvo ryto, nes po sniegingos nakties visur susidarydavo didelės pusnys. Pasak I. Simaškės, specialistai pirmiausia pasirūpindavo, kad būtų nuvalyti ir pabarstyti pėsčiųjų takai ir kiemai – prižiūrimų teritorijų gyventojams ryte būtų saugu keliauti iš namų į darbą.

Nuo gruodžio 1 dienos, kai pagal sutartį su Vilniaus savivaldybe konsorciumas devyniose sostinės seniūnijose ėmėsi vykdyti aplinkos tvarkymo darbus, ant pėsčiųjų takų ir daugiabučių kiemuose buvo išbarstyta 10 tūkst. tonų smėlio ir druskų mišinio, kuris nuvalytus plotus saugo nuo apledėjimo. Taip pat specialistų–operatorių komandos šį sezoną išbarstė 1,5 tūkst. tonų ledą tirpdančios druskos.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti aplinkos tvarkymo specialistai–operatoriai kasdien valdo modernius traktorius, motošluotas ir kitą techniką, todėl darbai atliekami saugiai ir efektyviai.

„VSA“ plėtros vadovė I. Simaškė atkreipia dėmesį, kad moderni technika į bendrovę padeda pritraukti naujų darbuotojų – tiek jauni, tiek vyresni darbuotojai supranta, kad aplinkos tvarkymo srityje gali įgyti naujų žinių, įgūdžių ir kvalifikaciją.  Įmonės duomenimis, jauniausiam specialistui – savaeigio sniego valytuvo operatoriui – 19 metų, o pačių vyriausių komandos narių darbo stažas siekia net kelis dešimtmečius. Pasak I. Simaškės, įmonė nuolat investuoja į darbuotojus, modernią techniką ir ekologiškus sprendimus.