„VSA – Vilnius“ Popiežiaus Pranciškaus viešnagės metu dirbs ir naktimis

0
238

Jau šį savaitgalį tikintieji, ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų pasaulio šalių, užplūs sostinę. Daugelyje miesto vietų, kuriose Šventasis Tėvas bendraus su minia, atliekų surinkimu rūpinasi UAB „VSA – Vilnius“. Įmonė jau pasirengusi istoriniam vizitui.

„Darysime viską, kad vilniečiai ir miesto svečiai sutiktų popiežių švariame mieste.  Bendrovė savo iniciatyva rugsėjo  21 – 22 d. dirbs ne dienomis, kaip numatyta grafikuose, o naktimis.  Prašome gyventojų supratimo ir pagalbos. Jei Jūsų atliekos buvo išvežamos savaitgalio dienomis, palikite konteinerius prieinamose neužrakintose vietose kaip numatyta taisyklėse iki pat ryto.  Popiežiaus Pranciškaus vizito metu bendrovė „VSA – Vilnius“ pasirengusi dirbti tiek, kiek reikės. Nuo šiandien dar labiau įmonės vadybininkai stebės padėtį ir, jei reikės, mesime papildomus pajėgumus “, – sakė UAB „VSA – Vilnius“ Klientų aptarnavimo vadovas Laurynas Kazlauskas.

UAB „VSA – Vilnius“ šiuo metu dirba 149 darbuotojai. Įmonės administracija prašo vilniečių būti pakantiems atliekų tvarkytojams, kurie savaitgalį galimai sudrums jų ramybę – dėl eismo ribojimo sostinėje komunalininkų šiukšliavežiai dirbs  nuo 22 iki 6 val.