Vyko 12-tasis Gedimino slidinėjimo maratonas bei Lietuvos slidinėjimo taurės varžybos

0
356

Į Nemenčinę savaitgalį atvyko per 100 slidininkų: iš Utenos, Panevėžio, Elektrėnų, Kauno, Trakų, Visagino, Ignalinos, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono. Taip pat iš Lenkijos Seinų miesto.

Vyrai rungtyniavo 21; 16,8; ir 14,7 km distancijose, o moterys 14,7; 10,5; 6,3; ir 4,2 km distancijose. Vaikai varžėsi nuo 1 iki 4,2 km distancijose. 21 km distancijoje atskirose amžiaus grupėse nugalėjo Marius Butrimavičius iš Elektrėnų ir Ričardas Katkevičius iš Vilniaus. 16,8 km greičiausiai įveikė Romuald Noreika iš Nemenčinės. 14,7 km distancijoje nugalėtojais tapo Martyna Biliūnaitė iš Utenos ir Juozas Vilkelis iš Vilniaus. 10,5 km. distancijoje greičiausia buvo Jolanta Morozovienė iš Trakų, Jadvyga Junevič nugalėjo 6,3 km distancijoje, savivaldybių darbuotojų grupėje 4,2 km greičiausiai įveikė Dorota Levko. Vaiku grupėje 1 km nuotolį greičiausiai įveikė Rugilė Radeckaitė ir Pijus Panavas – abu iš Vilniaus. Silvija Karavackaitė iš Nemenčinės tapo nugalėtoja 2 km distancijoje. 3 km trasoje nugalėtojais tapo Rūta Žemaitė iš Utenos ir Ignas Rakštelis iš Vilniaus. 4,2 km distancijoje nugalėjo Emilija Siavro iš Mostiškių. Tokioje pat distancijoje skirtingose amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Kasparas Misiūnas ir Domantas Savanevičius.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis ir daiktiniais prizais, kurios įsteigė Vilniaus rajono savivaldybė ir Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija. Nugalėtojams apdovanojimus įteikė Vilniaus rajono mero pavaduotojas Robertas Komarovski.

Po varžybų maratono dalyviai, žiūrovai ir svečiai galėjo pasivaišinti lauko virtuvėje pagamintu šiltu maistu ir arbata.