Dėl narkotinių medžiagų platinimo sulaikė tris 24-erių, 33-ejų ir 34-erių metų amžiaus Elektrėnų savivaldybės gyventojus

0
75

Kratų dviejų sulaikytųjų gyvenamosiose vietose ir trečiojo asmens kratos metu buvo rasta, įtariama, narkotinių medžiagų. Visi jie policijos pareigūnams gerai žinomi, ne kartą teisti už vagystes, vienas iš jų – ir už narkotinių medžiagų platinimą.

Dviem sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas, įpareigojimas registruotis policijos įstaigoje. Trečiam įtariamajam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.), paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštasis skyrius (Trakai).

Vilniaus apskr. VPK informacija