Paskutinė diena, kai dar galima užregistruoti autobusą parkavimo vietai

0
256

Iki rugpjūčio 17 d. laukiama paraiškų iš atvykstančių į susitikimus su popiežiumi Vilniuje ir Kaune didelėmis transporto priemonėmis.

Istorinio vizito organizatoriai dar ir dabar ragina atvykti kiekvieną Lietuvos žmogų. „Tai bus didelė šventė ir visi yra į ją pakviesti. Jei nespėjote užsiregistruoti ir neturite nemokamo kvietimo į susitikimą su jaunimu ar šv. Mišias, vis tiek atvažiuokite į susitikimus tiek Vilniuje, tiek Kaune.

Kaune bus ekranų ir vietos neužsiregistravusiems žmonėms. Vilniuje Jaunimo susitikimą bus galima stebėti net ir nepakliuvus į jaunimui skirtus sektorius, nes erdvė aplink Vilniaus Katedros aikštę, kur vyks susitikimas, yra atvira.

Labai laukiame žmonių Vilniaus ir Kauno gatvėse, kur popiežius važiuos atviru papamobiliu. Į Lietuvą buvo atgabenti net du papamobiliai, vienas jų bus Kaune, kitas – Vilniuje. Tai tam, kad Šventasis Tėvas galėtų pamatyti kuo daugiau mūsų veidų, būti arti, o mes galėtume jį sveikinti.

Konkrečios gatvės ir laikas, kada popiežius važiuos papamobiliu, yra nurodytos programoje.

Be didžiojo susitikimo su jaunimu, šeštadienį Vilniuje taip pat vyks susitikimai S. Daukanto aikštėje ir prie Aušros Vartų. Sekmadienį Kaune visi kviečiami į šventąsias Mišias, o popietę Vilniuje žmonės laukiami Lukiškių aikštėje ir vėliau visame kelyje, kuriuo popiežius Pranciškus važiuos nuo Lukiškių aikštės iki Nunciatūros Antakalnyje‘, – skelbia organizatoriai.

www.popieziausvizitas.lt