Patvirtino trečiojo Vilniaus vicemero kandidatūrą

0
92

Sostinės Taryba šiandien pritarė, kad pareigas užimtų TS-LKD deleguotas teisininkas, advokatas Andrius Grigonis.

„Surinkome tikrai stiprią politinę savo sričių profesionalų komandą – visi trys vicemerai turi didelę ir, svarbiausia, įvairią patirtį skirtinguose sektoriuose, kas leidžia mums giliai ir plačiai peržiūrėti įvairius miesto valdymo klausimus. Andrius Grigonis į komandą atsineša 15 metų projektinio valdymo, teisinio požiūrio ir procesų optimizavimo patirtį, ypač vertingą planuojant miesto plėtrą ir infrastruktūros pertvarką“, – pažymėjo Vilniaus meras Valdas Benkunskas.

Vicemeras A. Grigonis, pagal koalicijos susitarimą, šią kadenciją kuruos miesto plėtros, žemėtvarkos, infrastruktūros ir transporto klausimus.

„Taryba man patikėjo kuruoti labai svarbią sritį. Tiek miesto planavimo uždaviniai, tiek infrastruktūros projektai, tiek transporto vizijos realizavimas lems, kokį miestą mes matysime po dešimtmečio ar dviejų. Jaučiuosi atsakingas už miesto ateitį, todėl esu nusiteikęs savo patirtį tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje maksimaliai išnaudoti siekiant Vilnių paversti geriausia jo versija“, – sako A. Grigonis.

A. Grigonis yra įgijęs teisės magistro laipsnį, yra išlaikęs advokato kvalifikacinį egzaminą ir Lietuvos advokatūros yra pripažintas advokatu. Naujasis vicemeras yra sukaupęs 15 metų patirtį teisės srityje – nuo 2008 m. jis dirbo Europos socialinio fondo agentūroje, atsakingoje už ES lėšų administravimą ir investicijas Lietuvoje, o nuo 2017 taip pat teikė individualias teisines konsultacijas.

Pareigas A. Grigonis pradės eiti nuo birželio 2 d.

Vilniaus m. savivaldybės informacija