Per reidą Šalčininkų rajone nustatyta KET pažeidėjų

0
269

Iš viso sustabdytos 267 transporto priemonės, sulaikyti 2 neblaivūs vairuotojai. Vienas jų vairavo motociklą neturėdamas teisės vairuoti dviračių transporto priemonių. Pareigūnams bendraujant su motociklininku kilo įtarimas dėl jo blaivumo – įtarimas pasitvirtino, jam nustatyta 0,8 promilių alkoholio. Kitas vairuotojas vairavo lengvąjį automobilį, jam nustatyta 1,31 promilių alkoholio.

Tęsiant policinę priemonę Turgelių miestelyje,  pareigūnai patikrinti sustabdė krovininį automobilį. Jo vairuotojas pateikė vairuotojo pažymėjimą, tačiau paaiškėjo, teisė vairuoti yra jam atimta, tuo jo kelionė ir baigėsi.

Tą pačią dieną, jau po pietų, policinė priemonė buvo tęsiama neviešo patruliavimo būdu – pareigūnai nustatė daugiau nei 20 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Šalčininkuose buvo sustabdytas vairuotojas, pasikabinęs Baltarusijos vėliavą, vairuojamos transporto priemonės priekinių stiklų šviesos laidumas neatitiko teisės aktuose nustatytų reikalavimų. Vairuotojui teko nuplėšti plėvelę ir ,,dovanų“ gauti administracinio nusižengimo protokolą. Dar vienas vairuotojas, vairuodamas transporto priemonę, naudojosi mobiliojo ryšio priemone rankomis. Sustabdžius šį vairuotoją, paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o už neteisėtą perdavimą vairuoti transporto priemonę automobilio savininkui taip pat surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Vilniaus apskr. VPK informacija