Pratęsiamos 25-ojo ir 51-ojo autobusų maršrutų trasos link Vaidotų ir Pagirių

0
216

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja apie pokyčius 25-ojo ir 51-ojo autobusų maršrutų trasose, kurie įsigaliojo nuo š. m. sausio 25 d.

Pratęsiama 25-ojo Žemieji Paneriai – V. A. Graičiūno g. autobuso maršruto trasa iki Vaidotų. Atvykę iki Vytauto Andriaus Graičiūno stotelės autobusai toliau važiuos Statybininkų ir Krantinės gatvėmis iki Vaidotų stotelės, o papildomai stos Šaltinio (Krantinės g., Vaidotų kryptimi) ir Vaidotų (Krantinės g.) stotelėse bei naujai įrengtose Vytauto Andriaus Graičiūno (V. A. Graičiūno g.) ir pagal pareikalavimą (Statybininkų g.) stotelėse. Atsižvelgiant į šiuos pokyčius, pasikeitė 25-ojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

Taip pat pratęsiama ir 51-ojo Žemieji Paneriai – Trakų Vokė – Daniliškės autobuso maršruto trasa iki Pagirių. Atvykę iki stotelės Daniliškės autobusai toliau važiuos Jaunystės gatve iki Pagirių stotelės, o taip pat papildomai stos Pagirių stotelėje bei naujai įrengtose Daniliškės (J. Tiškevičiaus g., Pagirių kryptimi), Degučių bei Jaunystės (Jaunystės g., abiem kryptimis) stotelėse. Dėl šių pokyčių bus pakoreguotas ir 51-ojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija