Su šešėliu kovoja pasitelktami ir droną

0
192

Šią naują darbo priemonę pareigūnai gavo iš Šalčininkų rajono savivaldybės, kuri vertina policijos pastangas kovoje su šešėliu ir kontrabanda.

Rezultato ilgai laukti neteko – vakar apie 6 val. 40 min. Pabarės sen., Nevainionių k., pagal atliekamą tyrimą buvo sulaikytas vietos gyventojas (gimęs 1965 m.) – jis dideliais kiekiais prekiavo namine degtine. Atliktos kratos metu šalia jo namų, krūmynuose, pelkėtoje vietovėje, panaudojus šį tarnybinį droną, rasta apie 70 l naminės degtinės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.). Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Policijos pareigūnai dėkoja vietos gyventojams už pagalbą kovojant su šešėlinės ekonomikos apraiškomis.

Nuolat gerinamos policijos pareigūnų darbo sąlygos užtikrina operatyvų reagavimą į gaunamus gyventojų pranešimus dėl teisėtvarkos pažeidimų – Šalčininkų rajono policija kovai su šešėliu naudoja ir Šv. Kalėdų išvakarėse gautą naujausią automobilį „Land Cruiser“ su galingu varikliu ir specialia įranga.

Vilniaus apskr. VPK informacija