Vilniaus rajono gyventojai bene aktyviausiai domisi susisiekimo reikalais

0
344

Publikacijos apie pasikeitusius priemiestinių autobusų maršrutus, sustojimo vietas ir grafikus  bene labiausiai skaitomos, apie jas aktyviai diskutuoja.  Skaitytojas, tikėtina, jog Didžiasalio kaimo gyventojas, praneša, kad atsiradus 14-to maršruto reisui, tapo gerokai lengviau keliauti tarp Rudaminos bei Naujosios Vilnios, tačiau išaiškėjo ir kai kurios problemos.

„Didžiasalio kaime būtinai reikalinga papildoma stotelė šiam maršrutui -šalia sankryžos „Senas Minsko plentas“ link „Didžiasalio pirmos“ stotelės. Nes nesaugu nuo šios vietos prieiti link išvardintų stotelių („Stankutiškės“, „Didžiasalio pirmoji“). Visur eismas į didelį kalną arba nuo jo, o tako pėsčiųjų nėra. Lekia sunkiasvorės mašinos nežmonišku greičiu. Labai nesaugu vaikams, kurie mokosi Rudaminoje ar Naujosios Vilnios muzikos mokykloje bei vyresniems, kurie važiuoja link turgaus, maisto prekių ir statybos reikmenų parduotuvių. Labai naudinga būtų tiems, kas gyvena ant šio kalno bei „Senojo Minsko plento“ pradžios atkarpoje. Čia daug atsirastų važiuojančių – tiek vaikų, tiek suaugusių ir senelių. Ačiū už bet kokį supratimą“, – rašoma atsiųstame laiške.

Aktualu vykstantiems viešuoju transportu Nemenčinės ir Rūdninkų kryptimis

Nuo rugsėjo 4 d. dėl mokinių pavėžėjimo į Pagirių gimnaziją būtinybės, keičiasi tvarkaraščiai Rūdninkų kryptimi:

230 maršrute „Vilnius (AS) – Rūdninkai“ keičiama autobuso, išvykstančio iš Rūdninkų 7.20 val. trasa,  eismas nebus vykdomas per 40 Totorių kaimą, o bus užvažiuojama į Merešlėnų kaimą 7.43 val.;

232 maršrute „Vilniaus (AS) – Skurbutėnai“ keisis išvykimo laikas iš Skurbutėnų kaimo, eismas bus vykdomas 08.00 val. vietoj 08.35 val.;

233 maršrute „Vilnius (Vaduvos stotelė) – Skurbutėnai“ įvedamas papildomas reisas 15.10 val. iš Vaduvos stotelės į Skurbutėnus ir 15.42 val. iš Skurbutėnų į Vaduvos stotelę.

Nuo rugsėjo 3 d. Vilniaus rajone keisis autobusų tvarkaraščiai 171 maršrutu „Vilnius – Nemenčinė“:

naikinamas reisas darbo dienomis 10.30 val. iš Nemenčinės į Vilnių;

įvedami du nauji reisai darbo dienomis: 05.35 val. ir 9.45 val. iš Nemenčinės į Vilnių;

keičiasi išvykimo laikas iš Nemenčinės į Vilnių: vietoj 05.30 val. autobusas važiuos 05.25 val.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis tel. (8 5) 238 1047.