Vilniuje – vis daugiau plėšimo atvejų

0
202

Policija praneša apie mažiausiai keturis tokius įvykius per praėjusią parą. Nukentėjo ir Didžiosios Britanijos pilietis. Vyras netoli stoties, kavinėje, vartojo alkoholinius gėrimus.

Pareigūnai iš karto gavo net du vaišių dalyvių pareiškimus. Aiškėja, jog nukentėjusiųjų tokių būdu galėjo būti ir daugiau. Šiuo metu skelbiama apie 34-erių metų lietuvio ir 19-mečio anglo nuotykį. Vyrai nurodė, jog linksminosi su nepažįstamais asmenimis, kol prarado atmintį. Abu tik paryčiais atsigavo Trakų rajone, ties Jankovicų kaimu, esančiame miške. Lietuvis pasijuto sumuštas bei apiplėštas. Vyras dėl veido ir krūtinės sumušimų, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Tuo tarpu anglas dėl nosies kaulų lūžimo, krūtinės ląstos ir galvos sumušimų, paguldytas į Vilniaus ligoninę. Abiejų patirtas materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Kitas plėšimas užfiksuotas Vaduvos gatvėje. Nepažįstamas vyras spyrė 22-ejų moteriai ir kumščiu trenkė į veidą. Tada iš kišenės ištraukė ir pavogė mobiliojo ryšio telefoną. Nuostolis ‒ 100 Eur.

Panašus atvejis – ir Buivydiškių gatvėje. Apie 22 valandą 30 minučių du nepažįstami vyrai sumušė 36-erių pilietį, aštriu daiktu sužalojo kairės rankos plaštaką ir pagrobė piniginę su asmens dokumentais, banko mokėjimo kortele, nuolaidų kortelėmis bei pinigais.

Dėl visų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai.