Vilniaus rajono gyventojų komentarai apie tai, kur jie gyvena

0
194

Viešojoje erdvėje pasiekiama nemažai nuomonių apie namus šalia sostinės. Gal kam ir gaila, tačiau jie labiau teigiami į tą pusę, kur Minskas.

„Mano gyvenamoji vieta Rudaminoje man patinka. Geri ir draugiški kaimynai, daug parduotuvių, turgus, gimnazijos, vaikų darželiai, Vilnius šalia.
Noriu pabrėžti apie gerus kaimynus: jie man kaip ir aš jiems – esame ir sargai, ir auklėtojai vaikams, ir bėdoje, ir džiaugsme esame kartu“, – rašo rudaminietė.

Gyvenimu netoli Vilniaus  džiaugiasi ir nemėžiškis.

„Pakankamai ramus kaimas / miestelis. Tik „chronių“ galėtų būti mažiau. Dienos metu prie seniūnijos valkiojasi ir bendrą vaizdą gadina. Kaip raudonosiai nykštukai, tik žaislų negamina. Darželis – liuks , o dėl mokyklos dar pažiūrėsim, kai vaikai pradės eiti. Yra kur nusimaudyti ir su dviračiu paminti. Iki centro labai netoli, kelias tobulas. Manau, po kokių 5 m. bus miestas, dabar rajonas. Oras geras, vaizdai taip pat. Kainos nekilnojamojo turto taip pat patrauklios, nekalbant apie nebaigtus statyti namus.
Jei lenkiškai arba rusiškai supranti, tai geresnės vietos net ieškoti nereikia. Mes su šeima patenkinti ir manau pasiliksim čia kurį laiką“

Vilniaus vakarinėje pusėje kiek daugiau nepatenkintų, tačiau ir jie įžvelgia gyvenimo užmiestyje pliusų.

„Oras puikus – ne miesto. Vandentiekio vanduo neblogas – geriamas iš krano. Šiuo metu renovuojama pagrindinė gatvė.  Problema – didelis automobilių srautas per Bukiškes“, – teigia internautojas iš Avižienių kaimo.

Panašiomis susisiekimo problemomis skundžiasi ir Vilniaus rajono gyventojai, kurie į sostinę vyksta magistralėmis nuo Varėnos ir nuo Elektrėnų.